اخبار برگزیده

ریزش سنگ در جاده کندوان ۲ کشته و ۲ مصدم برجا گذاشت.

سرهنگ یدالله جهان تاب روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، زمان وقوع این حادثه را ساعت ۱۱ صبح و در محدود سیاه بیشه ذکرکرد و با بیان اینکه کشته شدگان و مصدومان این حادثه همگی از اعضای یک خانواده بودند، اظهار داشـت: سقوط سنگ بر روی سقف یک دستگاه خودروی پژو پارس، […]

اشتراک گذاری
۲۰ اسفند ۱۴۰۰
87 بازدید
کد مطلب : 167

سرهنگ یدالله جهان تاب روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، زمان وقوع این حادثه را ساعت ۱۱ صبح و در محدود سیاه بیشه ذکرکرد و با بیان اینکه کشته شدگان و مصدومان این حادثه همگی از اعضای یک خانواده بودند، اظهار داشـت: سقوط سنگ بر روی سقف یک دستگاه خودروی پژو پارس، پدر و کودک هفت ساله را به کام مرگ کشاند و مادر و دختر نیز مصدوم شدند.

وی گفت: مصدومان این حادثه با کمک نیروهای امدادی برای ادامه وضعیت درمان و رسیدگی بیشتر به مرکز درمانی چالوس اعزام شدند.

سر هنگ جهان تاب همچنین از مسدود بودن جاده هراز به علت ریزش سنگ و رانش کوه در محدود لاسم جاده هراز تا اطلاع بعدی خبر داد و گفت که پس از پاکسازی و ایمن سازی، این مسیر برای تردد خودروها بازگشایی می شود.

رییس پلیس راه مازندران وضعیت تردد خودرویی در محورهای کندوان و سوادکوه را در زمان حاضر پرحجم و سنگین و علت اصلی آن را نیز بسته بودن جاده هراز و همچنین تعطیلات آخر عنوان کرد و از رانندگان خواست با رعایت قوانین و مقرارت راهنمایی و رانندگی، از سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند تا سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

سرهنگ جهان تاب افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *